81 748 61 16
Petrotechnika PHU
inż. Alfred Fijałkowski

ul. Przy Stawie 2/1
20-67 Lublin
tel. 81 748 61 16
kom. 501 274 451
fax 81 748 61 16

Witamy na naszej stronie …

Firma istnieje od roku 1990. W początkowym okresie działała jako spółka cywilna, a od roku 1995 jest jednoosobową własnością pod nazwą Petrotechnika PHU inż. Alfred Fijałkowski. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce świadczącą kompleksowo usługi inwestorom, właścicielom i użytkownikom stacji paliw i baz paliwowych. W przeciwieństwie do innych autoopinii, w naszej Państwo nie przeczytają, że jesteśmy wybitnymi specjalistami tworzącymi firmę w celu niesienia pomocy potrzebującym w tej branży. Naszym natomiast komercyjnym celem było zagospodarowanie potencjału, posiadanego głównie w postaci wiedzy techniczno- budowlanej, nabytej na specjalistycznych kursach i wieloletniej pracy w Zakładzie Budowy, Eksploatacji i Technicznej Obsługi Stacji Paliw. Dzięki wcześniej zdobytemu zaufaniu Przedsiębiorców cel został osiągnięty, a pozyskane środki pozwoliły na dalszy rozwój firmy.

nbsp;

Obszarem działania obejmujemy cały kraj, a także południowo- wschodnie państwa sąsiednie. Naszymi partnerami zagranicznymi już od pierwszych lat istnienia firmy byli m. in. producenci czescy tj. ADAST-SYSTEMS i Policske Strojirny (dostawcy urządzeń, podzespołów i armatury stacji paliw) oraz odbiorcy ukraińscy np. Anko Ltd Kijów, dla którego m. in. wybudowaliśmy stację paliw w Łucku.

nbsp;

Szczycimy się wieloma opracowanymi i zrealizowanymi projektami budowlanymi stacji paliw i infrastruktury towarzyszącej, w tym również obiektów gastronomicznych i myjni samochodowych. W okresie dynamicznego rozwoju prywatnej przedsiębiorczości, zmodernizowaliśmy wiele rolniczych baz paliwowych i tzw. stacji garażowych, adaptując je na potrzeby handlu publicznego. W latach 2001- 2003 w związku z koniecznością włączenia…

wiecej
Tytuł Projektu: Wzrost konkurecyjności przedsiębiorstwa P.H.U Petrotechnika in Alfred Fijałkowski poprzez uruchomienie komplementarnych usług.
Beneficent: Petrotechnika P.H.U. inż Alfred Fijałkowski ul. Przy Stawie 2/1, 20-067 Lublin
zestawienie
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWODZTWA LUBELSKIEGO NA LATA 2007-2013.
Projektowanie stron internetowych Go3.pl Marcin Ładziak