81 748 61 16
Petrotechnika PHU
inż. Alfred Fijałkowski

ul. Przy Stawie 2/1
20-67 Lublin
tel. 81 748 61 16
kom. 501 274 451
fax 81 748 61 16

Stacje Paliw

Firma istnieje od roku 1990. W początkowym okresie działała jako spółka cywilna, a od roku 1995 jest jednoosobową własnością pod nazwą Petrotechnika PHU inż. Alfred Fijałkowski. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce świadczącą kompleksowo usługi inwestorom, właścicielom i użytkownikom stacji paliw i baz paliwowych. W przeciwieństwie do innych autoopinii, w naszej Państwo nie przeczytają, że jesteśmy wybitnymi specjalistami tworzącymi firmę w celu niesienia pomocy potrzebującym w tej branży. Naszym natomiast komercyjnym celem było zagospodarowanie potencjału, posiadanego głównie w postaci wiedzy techniczno- budowlanej, nabytej na specjalistycznych kursach i wieloletniej pracy w Zakładzie Budowy, Eksploatacji i Technicznej Obsługi Stacji Paliw. Dzięki wcześniej zdobytemu zaufaniu Przedsiębiorców cel został osiągnięty, a pozyskane środki pozwoliły na dalszy rozwój firmy.

Obszarem działania obejmujemy cały kraj, a także południowo- wschodnie państwa sąsiednie. Naszymi partnerami zagranicznymi już od pierwszych lat istnienia firmy byli m. in. producenci czescy tj. ADAST-SYSTEMS i Policske Strojirny (dostawcy urządzeń, podzespołów i armatury stacji paliw) oraz odbiorcy ukraińscy np. Anko Ltd Kijów, dla którego m. in. wybudowaliśmy stację paliw w Łucku.

Szczycimy się wieloma opracowanymi i zrealizowanymi projektami budowlanymi stacji paliw i infrastruktury towarzyszącej, w tym również obiektów gastronomicznych i myjni samochodowych. W okresie dynamicznego rozwoju prywatnej przedsiębiorczości, zmodernizowaliśmy wiele rolniczych baz paliwowych i tzw. stacji garażowych, adaptując je na potrzeby handlu publicznego. W latach 2001- 2003 w związku z koniecznością włączenia pod dozór techniczny wszystkich eksploatowanych zbiorników na materiały ciekłe zapalne, odtworzyliśmy dla potrzeb rejestracji UDT i WDT kilkadziesiąt kompletów dokumentacji istniejących stacji paliw i baz paliwowych w tym głównie dla wojska i policji.

Od początku istnienia firmy świadczymy również usługi serwisowe urządzeń stacji paliw, dysponując specjalistycznym wyposażeniem i warsztatem mobilnym.

W ostatnim okresie rozszerzyliśmy swoją działalność o usługi projektowe i wykonawcze, ogrodów i terenów zielonych. Rosnące zapotrzebowanie na usługi tej branży, skłoniło nas do zwiększenia stanu osobowego załogi oraz doposażenia firmy w nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenia firmy TORO.

Dysponując samobieżną maszyną DINGO TX 525 WT, wyposażoną w różnorodny osprzęt głównie do prac ziemnych, przyjmujemy zlecenia także z innych branż np. wykonywanie wąskich wykopów pod kable elektroenergetyczne, czy rurociągi wod. kan. gaz oraz otworów w (pod słupki ogrodzeniowe, odwierty hydrogeologiczne).

Jesteśmy otwarci na każdą uczciwą propozycją współpracy, akceptując dowolną formę prawnie dozwolonego rozliczenia.
Projektowanie stron internetowych Go3.pl Marcin Ładziak